fbpx
Beata Tadla szkolenia medialne

Moje szkolenia:

  • Skuteczne wystąpienia publiczne – czyli jak zostawić widownię z przekazem, na którym nam zależy?
  • Szkolenia medialne. Wywiady dla mediów -krótko i na temat.
  • Jak zdobyć pewność siebie, zwalczyć stres i być naturalnym na scenie i
    przed kamerą? Wystąpienia publiczne.
  • Prezentacje i scena – czego potrzebujesz, aby być dobrym mówcą.

Moje wykłady motywacyjne:

  • Jak ruszyć się z kanapy? Szkolenie ze skutecznego włączania aktywności sportowej w nasz codzienny grafik. Inspiracja, metodyka i merytoryka w przystępnej formie.
  • Jak zmieniać swoje życie na lepsze? Jak widzę to ja i bohaterowie moich książek.
  • Sport i biznes – dlaczego to para doskonała?

Łukasz Grass

Uczę pewności siebie, radzenia sobie ze stresem, naturalności na scenie i przed kamerą.

Od ponad 20 lat pracuję przed kamerą, z mikrofonem i na scenie. Większość mojego zawodowego życia to dziennikarstwo newsowe. Byłem reporterem sejmowym, prezenterem wiadomości i Szefem Informacji w Radiu TOK FM. W TVN24 prowadziłem magazyn „Polska i Świat” oraz „Serwisy Informacyjne”. Wprowadzałem do Polski internetowy serwis Business Insider i byłem jego redaktorem naczelnym. Prowadziłem serial dokumentalny dla Discovery Channel „Polska – operacja zmiana”.

Prowadzę konferencje biznesowo – technologiczne dla kilkutysięcznych publiczności. Doskonale znam to uczucie, kiedy trzeba poradzić sobie ze stresem czy wpadką i co zrobić żeby przekaz był skuteczny.

Moja pasja to sport. Założyłem portal internetowy Akademia Triathlonu. Startuję amatorsko w zawodach na dystansach Ironman, Tuż przed czterdziestką zakwalifikowałem się na Mistrzostwa Świata w triathlonie. Podczas wykładów motywacyjnych uczę, jak skutecznie włączyć w grafik sport i zdrowe żywienie.

Piszę książki. „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” i „Szlag mnie trafił” to opowieści o ludziach, którzy udowodnili jak wiele w życiu zależy od
nas samych.

Mój rodzinny projekt to Lemon Grass w Górach Stołowych, gdzie powstało miejsce do łączenia sportu, biznesu i medialnej aktywności. Razem z akademiaface.com zapraszam w góry na sesje szkoleniowe połączone ze sportową aktywnością i zdrowym jedzeniem.

Czego uczę? Z czym zostawiam uczestników moich szkoleń?

Z doświadczenia wiem, że największy wrogiem tych, którzy występują na scenie lub przed kamerą jest – nazywana przeze mnie – „Diabelska trójca”:
1. Stres
2. Brak pewności siebie
3. Sztuczne zachowanie

Nauczę Cię, jak radzić sobie ze stresem w wystąpieniach publicznych i medialnych. Jak zagrać nim tak, żeby on nie zagrał Tobą. Zdradzę Ci, jak czuć się pewnie. Mają błyszczeć wyłącznie Twoje atuty. Dowiesz się, jak być naturalnym w wystąpieniach publicznych. Widzowie cenią to najbardziej.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

ŁUKASZ GRASS : szkolenia i wykłady motywacyjne

W latach 2016-2019 redaktor naczelny Business Insider Polska, serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku, stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie.

Prowadził autorski program „Na Czasie” oraz „Kawa z prezesem”. Oba programy poruszały kwestie związane z nowoczesnym biznesem, przywództwem i rozwojem osobistym.
Przez 6 lat był związany z TVN24, gdzie prowadził magazyn “Polska i Świat”. Był gospodarzem takich programów jak: “Magazyn 24 godziny”, “Cały ten świat”, “Serwisy informacyjne”.

W latach 2001 – 2016 dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pracował m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący “Poranek TOK FM”.
W telewizji Discovery Channel prowadził cykl filmów dokumentalnych: „How we invented the world” oraz „Polska operacja zmiana”.

Prowadzi wydarzenia i występuje jako mówca na  konferencjach biznesowych i technologicznych. Przykładowe projekty: Trusted Economy Forum,  SAS Innovate on TourOtwarcie CBR Celon PharmaABSL Summit , Inside TrendsImpact FinanseGala Think BigAgrokonferencja BNP ParibasEFFIE AWARDS, Kongres Firm Rodzinnych.
Mówca i panelista na ważnych wydarzeniach, m.in.  Infoshare, London School of Economic Forum, Remote Future Summit, Wolves Summit, Kongres regionów, Europejskie Forum Nowych Idei), Kongres obywatelski „Polska jutra. Jak rozwinąć nasze skrzydła?”.

Autor książek: „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”, „Szlag mnie trafił”, „Robert Karaś- moja siła”, „Trzy mądre małpy”.
Od 2009 roku uprawia amatorsko triathlon. Startuje głównie na dystansach Ironman 70.3 (2km pływania, 90km jazdy rowerem i 21km biegu) oraz Ironman (prawie 4km pływania, 180km jazdy rowerem i 42km biegu). W wieku 35 lat zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 w Las Vegas.
Doświadczony trener- prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych i medialnych,  pracy z kamerą, wywiadu TV komunikacji kryzysowej. Szkoli członków zarządów firm, menedżerów, ekspertów, specjalistów od komunikacji i PR. Przygotowuje do wystąpień na konferencjach i wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary