fbpx
Beata Tadla szkolenia medialne

Moje szkolenia:

  • Skuteczne wystąpienia publiczne i komunikacja biznesowa
  • Wystąpienia publiczne w mediach

Moje wykłady motywacyjne:

  • Power speech : „Czy chcesz być lubiany? O budowie relacji słów kilka”
  • Power speech: “Jedyne co pewne to zmiana!”

Maciej Orłoś

Uczę skutecznej autoprezentacji i komunikacji w biznesie. 

Możecie kojarzyć mnie jako prowadzącego „Teleexpress” TVP, jednak to tylko część mojej działalności zawodowej. Prowadziłem wiele wydarzeń i programów telewizyjnych we współpracy z Telewizją Polską jak i TV WP.  Udało mi się stworzyć jeden z najpopularniejszych programów na Polskim Facebooku – „Okiem Orłosia” a przede wszystkim zbudować autorski  kanał YouTube. Moja praca to moja pasja i niezwykle interesują mnie wszelkie zagadnienia związane z szeroko pojętą komunikacją. Od ponad 20 lat dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, prowadząc szkolenia z autoprezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji w biznesie. Jestem autorem książki „Jak występować i zabłysnąć?” oraz wielu innych publikacji o tematyce autoprezentacji i komunikacji medialnej.

Podczas moich szkoleń stawiam przede wszystkim na praktykę. Staram się przekazywać praktyczną wiedzę o tym jak mówić ciekawie, tworzyć angażującą narrację, czy wyróżnić swoje wystąpienia na tle innych. Poprzez zastosowanie formy warsztatowej i szereg ćwiczeń, staram się aby uczestnicy mogli od razu przetestować swoje możliwości autoprezentacyjne i komunikacyjne oraz znacząco je poprawić. Uczestników moich szkoleń zostawiam uzbrojonych w kluczowe narzędzia do skutecznego budowania komunikacji, zarówno podczas codziennych spotkań biznesowych jak i wystąpień przed dużą publicznością czy przed kamerami. Ważnym aspektem moich szkoleń jest nacisk na komunikację w przestrzeni internetowej.

Na poddstawie własnych doświadczeń w budowie marki osobistej i komunikacji w Internecie, uczę jak komunikować się z odbiorcami online i czym różni się ta komunikacja w zależności od danego kanału przekazu. 

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary