fbpx

Akademia Face

JESTESMY ONLINE!

Mamy szkolenia, warsztaty, a z wykładów motywacyjnych stworzyliśmy webinary. Można się też umówić z naszymi ekspertami na indywidualne konsultacje online. Poprzez webinary i wykłady online, a także indywidualne konsultacje chcemy dać Ci możliwość bezpiecznego rozwoju kompetencji niezależnie od sytuacji panującej w kraju i zagranicą. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. 

Co mamy w naszym wirtualnym koszyku?
Różności:

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić nasze Webinary albo Indywidualne Koncultacje Online?

Wykłady i webinary online – jak działa ta formuła?

Wykłady online oferowane w postaci webinarów to produkt obecny na światowych rynkach szkoleniowych od lat. Jego zalety w sposób szczególny doceniamy teraz, kiedy sytuacja epidemiologiczna w kraju nie sprzyja uczestnictwu w tradycyjnych wykładach i warsztatach organizowanych w salach konferencyjnych.

Webinary (wykłady online) przyjmują formę interaktywną, w ramach której uczestnicy szkolenia mogą zadawać pytania, udzielać odpowiedzi i wykonywać proponowane przez prowadzącego ćwiczenia. Żeby wziąć udział w webinarze uczestnik nie musi dysponować specjalistycznym sprzętem – udział w spotkaniu na żywo umożliwia smartfon z dostępem do Internetu, tablet, komputer oraz dowolne inne urządzenie, za pośrednictwem którego korzystamy z sieci.

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarach?

Fizyczne uczestnictwo w szkoleniu lub konferencji jest doświadczeniem, z którego „wyciągamy” znacznie więcej niż samą wiedzę. Jednak ze względu na odległość, stan zdrowia lub inne ograniczenia nie zawsze możemy wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym, zwłaszcza obecnie. Wykłady online dają nam tę możliwość, jednocześnie oferując wachlarz zupełnie nowych doświadczeń z zakresu pracy i komunikacji na odległość. Doświadczeń, które z pewnością okażą się przydatne w nowej rzeczywistości, w której coraz częściej będziemy korzystać z zalet pracy zdalnej i formuły „Home Office”.

Beata
Tadla

Uczę spójnych i wiarygodnych wypowiedzi – w mediach i w komunikacji.

Jarosław
Kulczycki

Uczę mówić tak, by ludzie słuchali.
W mediach i na scenie.

Maja
Popielarska

Wprowadzam w świat roślin i ogrodów.

Olgierd
Annusewicz

Uczę przekonywania do siebie oraz swoich pomysłów. Pomagam unikać manipulacji.

Katarzyna
Montgomery

Przekonuję, że warto marzyć. Opowiadam o sztuce prostego życia.

Paweł
Michalski

Pomagam pokonać drogę na Twój Everest i osiągnąć cel.

Kinga
Baranowska

Wspieram w dążeniu do celu.

Agata
Jakóbczak

CEO Akademii Face.
Uczę jak przekonywać do projektów. Opowiadam o początkach reklamy.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?