fbpx

Moje szkolenia:

  • Przekonywanie bez pokonywania.
  • Zarządzanie konfliktem dla menadżerów.
  • Sztuka prezentacji.
  • Zarządzanie kryzysowe.

Moje wykłady motywacyjne:

  • Jak się nie pokłócić?
  • Jak sprzedawać drożej?

Szkolenia i wykłady także w języku angielskim.

Gdy ktoś próbuje wami manipulować…

Jak mądrze dyskutować

Dr hab. Olgierd
Annusewicz

Uczę przekonywania do siebie oraz swoich pomysłów. Pomagam unikać manipulacji.

Mam dwa życia zawodowe. Od blisko dwudziestu lat pracuję na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie badam i uczę o różnych aspektach komunikacji: politycznej, interpersonalnej, retoryce, erystyce, zarządzaniu wizerunkiem, konfliktami. Moje równoległe życie zawodowe to praca z i dla ludzi biznesu. Tu także wszystkie moje działania mają wspólny mianownik w postaci komunikacji. Uczę, rozwijam, pomagam znaleźć odpowiedzi na praktyczne pytania – jak się porozumieć, jak przekonywać zachowując dobre relacje, jak unikać manipulacji, jak zbudować wypowiedź, jak budować swoją wartość.

Poszukuję sposobów na komunikacyjną skuteczność przy jednoczesnym unikaniu schematów. Nie wierzę w złote zasady, uniwersalne strategie, czy wyuczone zachowania – pracując z ludźmi wychodzę z założenia, że nie mogę ich zmieniać. Mogę im za to pomóc znaleźć ich własną drogę i sposób na wykorzystanie dostępnych narzędzi, aby skutecznie realizowali swoje komunikacyjne, biznesowe i życiowe cele. Mój ulubiony cytat? Z „Misia”: Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Bo po pierwsze trzeba wiedzieć po co się komunikujemy, a po drugie przekonywanie jest fascynujące.

Jak przekonywać bez pokonywania

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dr hab. Olgierd Annusewicz

Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2000 roku prowadzi zajęcia m.in. z retoryki i erystyki dla studentów różnych kierunków, a także sztuki negocjacji, metod reklamy i promocji. Równolegle uczy przedstawicieli świata biznesu skutecznej komunikacji. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z autoprezentacji, prezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji a w szczególności z perswazyjnego użycia języka. Prowadzi autorskie szkolenie „Przekonywanie bez pokonywania”. Prowadzi także szkolenia z negocjacji i zarządzania ludźmi. Łączy tematykę i doświadczenia z różnych dziedzin realizując autorskie programy szkoleniowe dostosowane do konkretnych potrzeb klientów.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary