fbpx

Prezentacje
i wystąpienia publiczne

Pomagamy tworzyć wystąpienia i prezentacje, które mają znaczenie. Uczymy, jak skutecznie wykorzystać moc słów i siłę wizerunku, jak świadomie wykorzystywać mowę ciała i głos, jak zarządzać emocjami. Po to, aby być skutecznym, i aby być zapamiętanym.

Beata Tadla

Celem moich szkoleń nie jest tłoczenie do głowy szkoleniowych, korporacyjnych formułek. Podczas indywidualnych ćwiczeń wydobędę z każdego jego najwspanialsze cechy dobrego mówcy i pokażę, w jaki sposób je rozwijać.

- Beata Tadla

Jarosław Kulczycki

Uczę osiągać swobodę w wystąpieniach publicznych, tak, aby były one naturalne, skuteczne…i sprawiały przyjemność.

- Jarosław Kulczycki

Agata Jakóbczak

„Krótko mówiąc”

Warsztaty – sztuka krótkich prezentacji.

Świat przyzwyczaja nas do skrótowej, szybkiej komunikacji. Telewizyjna „setka” – 10 sekund, „elevator pitch” – 30 sekund, wideo-post na LinkedIna – 3-4 minuty, prezentacja przed zarządem – 5 minut, prezentacja start-upu na „pitch deck” – do 15 minut, pojedynczy tweet – 280 znaków. Skrótowość jest ikoną naszych czasów. Skrócił się czas percepcji odbiorców, jesteśmy mniej cierpliwi. Wystąpienia publiczne muszą sprostać tym wyzwaniom. Dziś liczy się zwięzłość, dynamika i siła przekazu. Operowanie obrazem, hasłem, ciekawą narracją.

Jak w krótkim czasie przekazać wiedzę, zachęcić inwestorów, przekonać publiczność do działania, a szefa - do swoich pomysłów? O tym będzie to szkolenie. Podzielę się swoim doświadczeniem z reklamy – jak stworzyć obrazowy slogan i emocjonującą opowieść. Wykorzystam doświadczenia jako autorka książek - jak nadawać słowom moc, jak wybierać te, które znaczą najwięcej.

Wspólnie przygotujemy:

  • wystąpienie na konferencji,
  • pitch-deck,
  • prezentację na spotkanie z szefem,
  • elevator pitch,
  • „stand up meeting”,
  • „setkę” dla telewizji,
  • wideo do internetu,
  • …lub inne krótkie wystąpienie.

Kurs autoprezentacji i przemówień publicznych

Prezentacja projektów

Uczymy, jak prezentować projekty. Pomagamy osiągnąć cele poprzez jasny, czytelny przekaz.

Umiejętność jasnego, czytelnego przekazu jest niezbędna w zespole zarządzania projektem. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności.

JAK PREZENTOWAC PROJEKTY PROFESJONALNIE. PRZEJRZYŚCIE. PRZEKONUJĄCO.

Nauka wystąpień publicznych

Jak prezentować założenia projektu przed organizacją? Jak przekonać do swoich pomysłów inwestorów ? Jak skutecznie i czytelnie zaprezentować postępy projektu na spotkaniach statutowych? Jak podsumować projekt przed interesariuszami?

Agata Jakóbczak

dr Olgierd Annusewicz

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary