fbpx

Prezentacje
i wystąpienia publiczne szkolenia

Pomagamy tworzyć wystąpienia i prezentacje, które mają znaczenie. Uczymy, jak skutecznie wykorzystać moc słów i siłę wizerunku, jak świadomie wykorzystywać mowę ciała i głos, jak zarządzać emocjami. Po to, aby być skutecznym, i aby być zapamiętanym.

Beata Tadla

Celem moich szkoleń nie jest tłoczenie do głowy szkoleniowych, korporacyjnych formułek. Podczas indywidualnych ćwiczeń wydobędę z każdego jego najwspanialsze cechy dobrego mówcy i pokażę, w jaki sposób je rozwijać.

- Beata Tadla

Jarosław Kulczycki

Uczę osiągać swobodę w wystąpieniach publicznych, tak, aby były one naturalne, skuteczne…i sprawiały przyjemność.

- Jarosław Kulczycki

Agata Jakóbczak

„Krótko mówiąc”

Warsztaty – sztuka krótkich prezentacji.

Świat przyzwyczaja nas do skrótowej, szybkiej komunikacji. Telewizyjna „setka” – 10 sekund, „elevator pitch” – 30 sekund, wideo-post na LinkedIna – 3-4 minuty, prezentacja przed zarządem – 5 minut, prezentacja start-upu na „pitch deck” – do 15 minut, pojedynczy tweet – 280 znaków. Skrótowość jest ikoną naszych czasów. Skrócił się czas percepcji odbiorców, jesteśmy mniej cierpliwi. Wystąpienia publiczne muszą sprostać tym wyzwaniom. Dziś liczy się zwięzłość, dynamika i siła przekazu. Operowanie obrazem, hasłem, ciekawą narracją.

Jak w krótkim czasie przekazać wiedzę, zachęcić inwestorów, przekonać publiczność do działania, a szefa - do swoich pomysłów? O tym będzie to szkolenie. Podzielę się swoim doświadczeniem z reklamy – jak stworzyć obrazowy slogan i emocjonującą opowieść. Wykorzystam doświadczenia jako autorka książek - jak nadawać słowom moc, jak wybierać te, które znaczą najwięcej.

Wspólnie przygotujemy:

  • wystąpienie na konferencji,
  • pitch-deck,
  • prezentację na spotkanie z szefem,
  • elevator pitch,
  • „stand up meeting”,
  • „setkę” dla telewizji,
  • wideo do internetu,
  • …lub inne krótkie wystąpienie.

Kurs autoprezentacji i przemówień publicznych

Prezentacja projektów

Uczymy, jak prezentować projekty. Pomagamy osiągnąć cele poprzez jasny, czytelny przekaz.

Umiejętność jasnego, czytelnego przekazu jest niezbędna w zespole zarządzania projektem. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności.

JAK PREZENTOWAC PROJEKTY PROFESJONALNIE. PRZEJRZYŚCIE. PRZEKONUJĄCO.

Nauka wystąpień publicznych

Jak prezentować założenia projektu przed organizacją? Jak przekonać do swoich pomysłów inwestorów ? Jak skutecznie i czytelnie zaprezentować postępy projektu na spotkaniach statutowych? Jak podsumować projekt przed interesariuszami?

Czytaj więcej

Sztuka dobrej prezentacji

Profesjonalne szkolenia z wystąpień publicznych przeznaczone są dla osób, które:

prowadzą prezentacje dla klientów, pracowników i pracodawców;

biorą udział w konferencjach, prowadzą szkolenia;

prezentują swoje pomysły, idee, markę czy produkty na różnych forach;

Szkolenia z wystąpień publicznych niezbędne są także handlowcom i opiekunom klientów.Skuteczne, dobrze przygotowane prezentacje są kluczem do zbudowania biznesowego wizerunku  na każdym stanowisku i w każdej branży. Nasze szkolenie z wystąpień publicznych uczy, w jaki sposób prowadzić je skutecznie, w sposób wiarygodny i angażujący odbiorców.

Jesteśmy online

W dzisiejszym świecie bardzo ważna jest umiejętność wystąpień online- prowadzenia warsztatów, szkoleń, konferencji, webinarów.  To coraz powszechniejszy sposób kontaktu z szeroką publicznością. Wystąpienia online wymagają innego warsztatu, poznania narzędzi, odpowiedniej konstrukcji komunikatu, sposobu przekazu. Także wystąpienia medialne online wymagają odpowiedniego przygotowania. Jakie ma być tło? Jaki ubiór? Gdzie patrzeć? Jak ustawić kamerę? Jak odpowiadać na pytania? Jak mówić, żeby nasz przekaz dotarł do odbiorców? Z tego rodzaju pytaniami spotyka się każdy, kto po raz pierwszy staje przed koniecznością przeprowadzenia takiej prezentacji. Na szczęście wszystkich tych zagadnień możemy nauczyć Państwa podczas naszych szkoleń z wystąpień publicznych i medialnych w wersji online. Nasi eksperci przygotują Państwa do każdego rodzaju wystąpienia online- w mediach, podczas konferencji czy webinaru.  Nasze szkolenia z wystąpień publicznych sprawią, że wystąpienia dla szerokiego grona odbiorców, zgromadzonych przed ekranem, nie będą sprawiać już najmniejszych trudności.

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych

Nasze warsztaty adresujemy do różnych grup zawodowych: nie tylko do osób, prowadzących prezentacje, ale także dla specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień pracują z klientami. Bo z wystąpieniami publicznymi, że sztuką prezentacji mamy do czynienia na co dzień, w życiu zawodowym i prywatnym.

Szkolenia z wystąpień publicznych pokazują, jak ważne jest pierwsze wrażenie, które wywieramy swoją postawą, ubiorem, głosem. Nasza ekspertka, doświadczona dziennikarka Beata Tadla uczy jak ważny w komunikacji jest głos i sposób mówienia, jakie jest znaczenie właściwej intonacji i artykulacji.  Sztuka dobrej prezentacji to wiele elementów, które pomożemy państwu ułożyć w spójna całość, aby Państwa wystąpienia były skuteczne.

Podczas szkoleń eksperci uczą jak opanować mowę ciała. Co zrobić, aby pokonać stres, a jakie gesty są pomocne w budowaniu pewności siebie i opanowaniu tremy. Podczas szkoleń z wystąpień publicznych dowiemy się, w jaki sposób gadżety mogą być pomocne w zwalczeniu stresu. Czy wiedza Państwo na przykład, dlaczego nie należy przed wystąpieniem publicznym pić kawy ani herbaty?

Beata Tadla na przykładzie swoich wystąpień  w programach na żywo daje receptę jak wykorzystać wpadkę czy pomyłkę na własną korzyść. Pokazuje, jakie są  najczęściej popełniane błędy podczas prezentacji i wystąpień publicznych. Jak je wyeliminować? Daje receptę jak pokonać stres i jak zamienić wpadkę na sukces.

Kurs autoprezentacji i przemówień publicznych

Organizowane przez nas warsztaty z wystąpień publicznych to źródło wiedzy o tym, jak się ubierać i jak się nie ubierać do wystąpień publicznych, jaki ubiór buduje autorytet, a jaki rozprasza widzów. W czym najlepiej będziemy wyglądać na scenie, a jak się ubrać na zebranie z pracownikami. Co należy, a czego nie wolno założyć do występu na scenę, na rozmowę z klientem. Pomogą w tym szkolenia ze stylistą Krzysztofem Łoszewskim. Eksperci Akademii to wyjątkowi specjaliści, każdy z nich osiągnął znaczące sukcesy w swojej dziedzinie. Są wśród nas znani i cenieni dziennikarze, styliści,  trenerzy biznesu a także wykładowcy akademiccy z wieloletnią praktyką biznesową. Współtwórcami i głównymi trenerami Akademii są Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, dr hab.Olgierd Annusewicz, Agata Jakóbczak.

Kontakt:

9 + 1 =

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary