fbpx

JAK PRACUJEMY?

Autorskie formaty skutecznych szkoleń. Nowoczesna technologia. Różnorodne programy. Indywidualne podejście.

Najpierw słuchamy, by zrozumieć klienta, jego sytuację, rozmawiamy o celach. Potem wspólnie szukamy narzędzi i form współpracy. Budujemy program i go realizujemy. Jesteśmy elastyczni i nie wahamy się wprowadzać zmian, jeśli jest taka potrzeba. Zostajemy z klientem na dłużej, pomagamy ocenić efekty i ewentualnie planujemy kolejne działania.

Warsztaty, szkolenia, tutoring, wykłady motywacyjne. Szkolenia dla firm i warsztaty otwarte. Przyjemność uczenia się i satysfakcja nauczania. Nie szyjemy szkoleń, wykładów na miarę, tworzymy je razem z Państwem, wybierając skuteczne rozwiązania. Wspólnie osiągamy najlepsze rezultaty.

Studia telewizyjne

Oferujemy autorską, nowoczesną formułę szkoleń z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Mamy do dyspozycji dwa studia – studio telewizyjne z tłem greenboxowym oraz studio newsowe. Szkolenia medialne i z komunikacji kryzysowej, odbywające się w warunkach studyjnych prowadzone przez dziennikarzy – praktyków, pozwalają na odtworzenie rzeczywistych warunków udziału w programie telewizyjnym, wywiadzie czy debacie.

Szkolenia mogą być też realizowane w siedzibie klienta lub w dowolnym miejscu – z wykorzystaniem najnowszej technologii rejestracji szkoleń w każdej sytuacji.

Studio newsowe o powierzchni 252m2.

Scenografia, zaprojektowana na potrzeby programów newsowych, Spełniająca najwyższe standardy projektowe oraz technologiczne.

Podstawowym elementem wizualnym są:

  • Wkomponowane w konstrukcję elementy ledowe – których regulacja kolorystyczna opiera się na całej skali RGB.
  • 3 ekrany LED ze specjalnymi filtrami pozwalające na prezentację materiałów graficznych oraz filmowych
  • Technologia studyjna, przystosowana do nagrań newsowych, transmisji, rejestracji, streamingu internetowego.
  • Technologia multimedialna, dająca możliwość dowolnej aranżacji na ekranach ledowych oraz wykorzystanie ściany ledowej jako Green box.
  • Technologia oświetleniowa, umożliwiająca regulację kolorystyczną w całym zakresie RGB
  • Technologia LED zarządzana cyfrowo z konsolety.

Studio telewizyjne

Szkolenia medialne odbywają się w profesjonalnie wyposażonym studiu telewizyjnym videoPR.pl. Studio wyposażone jest w tło greenbox i czarny horyzont, oświetlenie, kamery oraz sprzęt dźwiękowy. Tricaster 460 umożliwia wykluczowanie postaci z tła i umieszczenie ich w wirtualnej scenerii. Daje to możliwość symulacji wywiadu czy debaty w warunkach prawdziwego studia telewizyjnego – dzięki temu uczestnicy uczą się zachowań wymaganych podczas nagrania w telewizji lub radiu. Wszystkie wystąpienia są rejestrowane, a następnie analizowane wspólnie z dziennikarzem prowadzącym. Ponadto sala konferencyjna umożliwia pozostałym uczestnikom szkolenia oglądanie przebiegu nagrania.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary