fbpx

JAK PRACUJEMY?

Autorskie formaty skutecznych szkoleń. Nowoczesna technologia. Różnorodne programy. Indywidualne podejście.

Najpierw słuchamy, by zrozumieć klienta, jego sytuację, rozmawiamy o celach. Potem wspólnie szukamy narzędzi i form współpracy. Budujemy program i go realizujemy. Jesteśmy elastyczni i nie wahamy się wprowadzać zmian, jeśli jest taka potrzeba. Zostajemy z klientem na dłużej, pomagamy ocenić efekty i ewentualnie planujemy kolejne działania.

Warsztaty, szkolenia, tutoring, wykłady motywacyjne. Szkolenia dla firm i warsztaty otwarte. Przyjemność uczenia się i satysfakcja nauczania. Nie szyjemy szkoleń, wykładów na miarę, tworzymy je razem z Państwem, wybierając skuteczne rozwiązania. Wspólnie osiągamy najlepsze rezultaty.

Studia telewizyjne

Oferujemy autorską, nowoczesną formułę szkoleń z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Mamy do dyspozycji dwa studia – studio telewizyjne z tłem greenboxowym oraz studio newsowe. Szkolenia medialne i z komunikacji kryzysowej, odbywające się w warunkach studyjnych prowadzone przez dziennikarzy – praktyków, pozwalają na odtworzenie rzeczywistych warunków udziału w programie telewizyjnym, wywiadzie czy debacie.

Szkolenia mogą być też realizowane w siedzibie klienta lub w dowolnym miejscu – z wykorzystaniem najnowszej technologii rejestracji szkoleń w każdej sytuacji.

Studio o powierzchni 600m2.

Kakadu dysponuje  studiem nagrań w wygodnej lokalizacji Warszawy o łącznej  powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych.

Studio Kakadu jest partnerem technologicznym Akademii Face. To tu, w warunkach prawdziwego studia telewizyjnego, nasi doświadczeni dziennikarze realizują szkolenia medialne i z komunikacji kryzysowej, szkolą ekspertów.  Naszymi Klientami członkowie Zarządów, właściciele/właścicielki firm, rzecznicy prasowi, osoby z działów PR i wszystkie osoby, które reprezentują swoją firmę na zewnątrz i są odpowiedzialne za budowanie jej wizerunku.

Realizując szkolenia medialne w Studio Kakadu mamy do dyspozycji  najnowszą technologię i zaplecze telewizyjne, a także know-how, wieloletnie doświadczenie zespołu oraz partnerów. Połączenie doświadczenia dziennikarzy Akademii Face z technologią przyszłości, którą oferuje Studio Kakadu sprawia, że realizowane przez nas szkolenia z wystąpień w mediach mają unikatową, nowoczesną formułę i są bardzo skuteczne.

Kakadu dysponuje  studiem nagrań w wygodnej lokalizacji Warszawy o łącznej  powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Studio nagrań Kakadu to trzy klimatyzowane przestrzenie zdjęciowe, w tym dwie wyposażone w  stałą cykloramę greenscreen o wymiarach nawet 10 metrów szerokości i 4,2 metra wysokości. Studio posiada własne, indywidualne przyłącze światłowodowe, przyłącze energetyczne o mocy 100 kW!, odrębną reżyserkę, multimedialny VIProom, trzy łazienki i wiele, wiele innych udogodnień dla Klientów i ekip realizacyjnych.

Studio Kakadu realizuje produkcje telewizyjne, reklamowe i on-linowe w oparciu o własne zasoby technologiczne, Efekt działalności Studio Kakadu to dziesiątki reklam, programów telewizyjnych, filmów korporacyjnych, setki eventów on-line w tym także o zasięgu międzynarodowym. W portfolio Klientów Studio są małe i duże firmy: w tym McDonalds, Autenti, PeKaO S.A, Kruszwica, Novartis, liczne agencje marketingowe i PR, przedstawiciele branży farmaceutycznej, ambasady a nawet agenda ONZ, dla której studio przygotowywało produkcję wyświetlaną  podczas zgromadzenia ogólnego w Nowym Jorku.

Więcej o Studio Kakadu na stronie https://kakadu.tv/

Studio Kakadu w liczbach:

  • 600 metrów powierzchni
  • 3 sale produkcyjne ze sprzętem i oświetleniem telewizyjnym
  • ponad 820 produkcji on-line
  • 170 wydarzeń i konferencji
  • 63 reklamy, filmy promocyjne i korporacyjne
  • ponad 150 Klientów
  • 10 osobowy zespół
  • 2 łącza internetowe

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary