fbpx

Szkolenia z prezentacji, wizerunkowe

Szkolenia medialne, wystąpienia publiczne, komunikacja, szkolenie z prezentacji, sztuka przekonywania,  etykieta biznesowa, dress code – silny, ekspercki wizerunek wspiera rozwój kariery.

Szkolenia wizerunkowe

Nie znajdą Państwo u nas na stronie gotowych programów szkoleń. Każdy z programów tworzymy wspólnie z Państwem, uczestnikami naszych warsztatów, szkoleń, sesji indywidualnych i wykładów, byście razem z nami osiągali więcej.

Beata
Tadla

Agata
Jakóbczak

Olgierd
Annusewicz

Łukasz
Walewski

Jarosław
Kulczycki

Czytaj więcej

Akademia Face. Wizerunek w biznesie – to unikatowa przestrzeń, adresowana do osób  o największych wymaganiach.  Pomagamy rozwinąć kompetencje w świadomym zarządzaniu  wizerunkiem tak, aby osiągać założone cele biznesowe. Skuteczne budowanie pożądanego wizerunku, autorytetu w relacjach z partnerami biznesowymi, gośćmi, współpracownikami a także  przekonywanie do siebie, swoich pomysłów i przekazywanych treści to filary sukcesu w biznesie.

Przy współudziale wyjątkowych ekspertów stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju program szkoleń, doradztwa i rozwoju osobistego.

Wizerunek w biznesie – Szkolenia wizerunkowe Akademii Face

Akademia Face skutecznie pomaga zbudować wizerunek w biznesie. Dla każdego  uczestnika projektujemy indywidualny program, uwzględniający  jego potrzeby i oczekiwania.

Uczestnik wraz ze swoim opiekunem określają jakie obszary kompetencyjne powinny być rozwijane i dla każdego z tych obszarów proponujemy szczegółowy zakres wsparcia ekspertów. Nasze szkolenia wizerunkowe pozwalają zbudować szeroki zakres kompetencji:  skuteczne wystąpienia w mediach  prezentacja i autoprezentacja, przekonywanie bez pokonywania, dress code, savoir vivre, wystąpienia i konferencje online.

Każde szkolenie wizerunkowe rozpoczynamy od rozmowy. Dowiadujemy się, jakie są Państwa konkretne oczekiwania i obszary, w których chcieliby Państwo wzmocnić kompetencje.

Wszystkie nasze szkolenia mają formę praktycznych warsztatów. Wystąpienia są nagrywane, a następnie omawiane wraz z trenerem, aby podkreślić mocne strony i obszary, nad którymi warto popracować, aby w rezultacie zbudować skuteczny wizerunek w biznesie. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują indywidualną rekomendację trenera.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary