fbpx

Wizerunek
w biznesie

Szkolenia medialne, wystąpienia publiczne, komunikacja, szkolenia z prezentacji, sztuka przekonywania,  etykieta biznesowa, dress code – silny, ekspercki wizerunek wspiera rozwój kariery.

Nie znajdą Państwo u nas na stronie gotowych programów szkoleń. Każdy z programów tworzymy wspólnie z Państwem, uczestnikami naszych warsztatów, szkoleń, sesji indywidualnych i wykładów, byście razem z nami osiągali więcej.

Beata
Tadla

Agata
Jakóbczak

Jarosław
Kulczycki

Krzysztof
Łoszewski

Olgierd
Annusewicz

Łukasz
Walewski

Prezentacje
i wystąpienia publiczne

Pomagamy tworzyć wystąpienia i prezentacje, które mają znaczenie. Uczymy, jak skutecznie wykorzystać moc słów i siłę wizerunku, jak świadomie wykorzystywać mowę ciała i głos, jak zarządzać emocjami. Po to, aby być skutecznym, i aby być zapamiętanym.

Beata Tadla

Celem moich szkoleń nie jest tłoczenie do głowy szkoleniowych, korporacyjnych formułek. Podczas indywidualnych ćwiczeń wydobędę z każdego jego najwspanialsze cechy dobrego mówcy i pokażę, w jaki sposób je rozwijać.

– Beata Tadla

Jarosław Kulczycki

Uczę osiągać swobodę w wystąpieniach publicznych, tak, aby były one naturalne, skuteczne…i sprawiały przyjemność.

– Jarosław Kulczycki

Agata Jakóbczak

„Krótko mówiąc”

Warsztaty – sztuka krótkich prezentacji.

Świat przyzwyczaja nas do skrótowej, szybkiej komunikacji. Telewizyjna „setka” – 10 sekund, „elevator pitch” – 30 sekund, wideo-post na LinkedIna – 3-4 minuty, prezentacja przed zarządem – 5 minut, prezentacja start-upu na „pitch deck” – do 15 minut, pojedynczy tweet – 280 znaków. Skrótowość jest ikoną naszych czasów. Skrócił się czas percepcji odbiorców, jesteśmy mniej cierpliwi. Wystąpienia publiczne muszą sprostać tym wyzwaniom. Dziś liczy się zwięzłość, dynamika i siła przekazu. Operowanie obrazem, hasłem, ciekawą narracją.

Jak w krótkim czasie przekazać wiedzę, zachęcić inwestorów, przekonać publiczność do działania, a szefa – do swoich pomysłów? O tym będzie to szkolenie. Podzielę się swoim doświadczeniem z reklamy – jak stworzyć obrazowy slogan i emocjonującą opowieść. Wykorzystam doświadczenia jako autorka książek – jak nadawać słowom moc, jak wybierać te, które znaczą najwięcej.

Wspólnie przygotujemy:

 • wystąpienie na konferencji,
 • pitch-deck,
 • prezentację na spotkanie z szefem,
 • elevator pitch,
 • „stand up meeting”,
 • „setkę” dla telewizji,
 • wideo do internetu,
 • …lub inne krótkie wystąpienie.

Prezentacja projektów

Uczymy, jak prezentować projekty. Pomagamy osiągnąć cele poprzez jasny, czytelny przekaz.

Umiejętność jasnego, czytelnego przekazu jest niezbędna w zespole zarządzania projektem. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności.

JAK PREZENTOWAC PROJEKTY PROFESJONALNIE. PRZEJRZYŚCIE. PRZEKONUJĄCO.

Jak prezentować założenia projektu przed organizacją? Jak przekonać do swoich pomysłów inwestorów ? Jak skutecznie i czytelnie zaprezentować postępy projektu na spotkaniach statutowych? Jak podsumować projekt przed interesariuszami?

Agata Jakóbczak

dr Olgierd Annusewicz

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Wystąpienia medialne
i sytuacje kryzysowe

Podczas szkoleń medialnych dziennikarze-praktycy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą jak skutecznie budować wizerunek publiczny, jak zrozumiale i prosto mówić o trudnych i skomplikowanych sprawach, jak wyjść z tarczą z sytuacji kryzysowej. Jak wykorzystać media do własnych celów.

Szkolenia medialne mają formę praktycznych warsztatów z operatorem i kamerą.

Podczas szkolenia medialnego uczestnik nabędzie teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą wystąpień w mediach. Udoskonali umiejętność swobodnego zachowania przed kamerą, wygłaszania skutecznych wypowiedzi w zależności od rozmówcy, panowania nad głosem i ciałem. Będzie potrafił poradzić sobie z trudnymi pytaniami dziennikarzy w sytuacjach kryzysowych, brać czynny udział w debacie. Szkolenia medialne dają praktyczną wiedzę o tym, jak stać się  ekspertem w mediach.

Ważną częścią szkoleń medialnych jest przygotowanie przedstawicieli organizacji do skutecznego działania w mediach w sytuacjach kryzysowych.

Nasze szkolenia medialne odbywają się w profesjonalnym studiu telewizyjnym (mogą również być przeprowadzone w siedzibie klienta lub w sali konferencyjnej).

Beata Tadla

Jarosław Kulczycki

dr Olgierd Annusewicz

ZAKRES SZKOLEŃ:
 • Jak definiować cel komunikacyjny, wizerunkowy w relacjach z mediami,
 • Czego oczekują dziennikarze i na co można się zgodzić,
 • Formy wypowiedzi telewizyjnych
 • Jak zachować się w bezpośrednich kontaktach z dziennikarzami, przy włączonych kamerach i mikrofonach.
 • Jak zachować się w sytuacji kryzysu medialnego, czy są dobre odpowiedzi na trudne pytania i w jaki sposób ich udzielać.

Przekonywanie
bez pokonywania

Autorskie, jedyne na rynku szkolenie dr Olgierda Annusewicza „Przekonywanie bez pokonywania” pozwoli nauczyć się metody miękkiej perswazji z zachowaniem dobrych relacji, angażowania we własne pomysły, mobilizowania do wspólnego osiągania celów.

Podczas szkolenia z przekonywania uczestnicy dowiedzą się jak zbudować opartą na wzajemnym szacunku i sympatii relację z partnerami, współpracownikami, klientami. Zdobędą wiedzę o tym,  jak osiągnąć zamierzone cele w dyskusji, rozmowie, negocjacjach. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, komunikować pod presją i jak nie dać się zmanipulować.

Zakres szkolenia z przekonywania:
 • Jak zdobywać akceptację dla siebie i przekazywanych treści?
 • Jak budować argumentację i formułować perswazyjne wypowiedzi?
 • Jak budować relacje ze z osobami, które mają inne zdanie?
 • Jak rozpoznać i poradzić sobie zarówno z próbami manipulacji i zachowaniami, w których druga strona stara się uzyskać nienależną jej przewagę?
 • Jak zachowywać się podczas dyskusji w studiu tv?

Program szkolenia z przekonywana wykorzystuje metodę ćwiczeń symulacyjnych, które są nagrywane, odtwarzane i omawiane.

Więcej informacji o szkoleniu z przekonywania znajdziecie Państwo tutaj.

dr Olgierd Annusewicz

Przekonywanie bez pokonywania

Szkolenie pozwoli nauczyć się metody miękkiej perswazji z zachowaniem dobrych relacji, angażowania we własne pomysły, mobilizowania do wspólnego osiągania celów. Przekonywanie bez pokonywania to szkolenie dla wszystkich tych, których zawodowy i osobisty sukces zależy od tego, czy uda się zbudować opartą na wzajemnym szacunku i sympatii relację.

Inne szkolenia dr Olgierda Annusewicza:
Zarządzanie konfliktem, komunikacja i zarzadzanie informacją, autoprezentacja.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Etykieta biznesowa

Przekazujemy zasady kreowania profesjonalnego wizerunku pod kątem zasad etykiety biznesowej. Służbowa kolacja – i lista pytań. Kogo komu przedstawiać? Gdzie usadzić gościa honorowego? Jaki dać mu prezent? A jeśli jest z Chin na co zwrócić szczególną uwagę? Takie zagadnienia to podstawa, którą w XXI wieku muszą znać wszyscy. Tego właśnie uczymy – nieważne, na którym poziomie firmowej hierarchii się znajdujesz.

Łukasz Walewski

Etykieta biznesowa

To czego uczę, niezbędne jest każdemu – niezależnie od wieku czy profesji – mówi Łukasz Walewski. W jakiej kolejności witać gości? Jak zorganizować uroczystą galę? Jak rozsadzić zaproszonych przy stole? Jakie prezenty kupować, a jakich nie? Kto przed kim powinien przemawiać? W jaki sposób nie ugrzęznąć na rafach różnic międzykulturowych? Ta wiedza jest niezbędna każdemu – niezależnie od wieku i profesji.

Dress code

„Ubranie jest kodem, który mówi innym kim jesteśmy, jak siebie samych postrzegamy i jaki mamy stosunek do wykonywanego zawodu oraz ludzi, z którymi dzielimy czas. Nasz wizerunek jest wizytówką firmy, która nas zatrudnia, i naszą własną” – mówi Krzysztof Łoszewski, stylista.

Krzysztof Łoszewski

Od mody do dress code’u

Czy współczesna moda jest częścią światowej kultury ? Jak korzystać z mody i jej nowych trendów ? Wykłady, szkolenia, indywidualne sesje o tym, jak zawsze być dobre ubranym, niezależnie od sytuacji.

Moje szkolenia zatytułowałem „Od mody do dress code’u”. Wskazuję jak korzystać z mody i jej trendów, ale przede wszystkim mówię o tym jak się ubierać by nie popełniać błędów i złym ubraniem nie zwracać na siebie uwagi. – mówi stylista Krzysztof Łoszewski

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary