fbpx

Moje wykłady motywacyjne, szkolenia, warsztaty

Zarządzanie zespołem:

 • Zarządzanie zespołem w ekstremalnych warunkach biznesowych
 • Kierownik vs. Lider? Jak zarządzać zespołem w warunkach ryzyka i stresu?
 • Zgodna orkiestra czyli efektywna praca zespołu.

Zarządzanie ryzykiem:

 • Cienka granica między rozsądnym ryzykiem a porażką.

Zarządzanie projektami:

 • „Życie na krawędzi – migawki z ośmiu tysięcy”.
  Zarządzanie ekstremalnymi projektami w biznesie.
  (wykład lub warsztaty)
 • „Tajemnica K2 mountain – jak wyjść z opresji ?”

Cele i motywacja:

 • Nie ma marzeń, są cele!
 • Jak motywować zespół, aby zdobyć K2 w biznesie?

Szkolenia także w języku angielskim.

dr inż.
Paweł Michalski

Pomagam pokonać drogę na Twój Everest i osiągnąć cel.

Prywatny, biznesowy, ośmiotysięczny. Każdy szczyt jest do zdobycia.
Jestem himalaistą, inżynierem, wykładowcą uniwersyteckim.  Dzielę życie między pracę ze studentami i moją największą pasję – góry wysokie. Zdobyłem sześc ośmiotysięczników. Zorganizowałem i brałem udział w kilkudziesięciu ekspedycjach w Himalaje, Karakorum i najwyższe góry wszystkich kontynentów. Jestem członkiem kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Uczę logistyki, zarządzania projektami i psychologii zarządzania. Łączę wiedzę, interdyscyplinarne doświadczenie akademickie i ekstremalne-wysokogórskie. Przekładam je na aspekty zarządzania w biznesie.

Jak  zmotywować siebie i innych do osiągania celów? Jak odpowiednio dobrać i zarządzać zespołem? W jaki sposób zminimalizować ryzyko niepowodzenia projektu? Jak efektywnie wykorzystać potencjał , talenty, narzędzia i zasoby nasze oraz zespołu? Po co nam w życiu pasje?  Sytuacje w górach wysokich które przeżyłem, niejednokrotnie pod ogromną presją psychiczną i w warunkach zagrożenia życia, są dla moich słuchaczy inspiracją w osiąganiu prywatnych i zawodowych celów. 

Lubię także dzielić się moim zamiłowaniem do podróży i miłością do gór wysokich, opowieściami, filmami i zdjęciami z wypraw na szczyty świata i w najodleglejsze zakątki ziemi. Bo pasje i podejmowanie wciąż nowych wyzwań nadaje życiu sens.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dr inż. Paweł Michalski

Alpinista i himalaista, Członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu (wspinaczka wysokogórska) oraz Łódzkiego Klubu Wysokogórskiego. Zorganizował i brał udział w kilkunastu ekspedycjach w Himalaje i Karakorum. Wspinał się w górach na wszystkich kontynentach. Ma tytuł doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu w specjalności: zarządzanie projektami, psychologia zarządzania i logistyka (praca: „Logistyka projektu ekspedycyjnego” w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie).  Zdobywca sześciu ośmiotysięczników (bez używania dodatkowego tlenu i bez korzystania z pomocy tragarzy wysokościowych).

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary