fbpx
Beata Tadla szkolenia medialne

Beata Tadla. Moje szkolenia:

Moje wykłady motywacyjne:

  • Nie musisz być prymuską!
  • Emocje. Nie bój się ich!
  • Ludzie, pasja i dobra energia – jak cieszyć się każdym dniem?
  • Życie kobiety to ciągła zmiana

Prowadzę konferencje, eventy i gale.

W wystąpieniach publicznych najtrudniej jest być naturalnym

Co Cię stresuje przed wystąpieniem publicznym? To, że się zestresujesz?

Beata Tadla

Uczę spójnych i wiarygodnych wypowiedzi – w mediach i w komunikacji.

Nigdy nie chciałam być jedynie „panią z telewizji” funkcjonującą w społecznej mitologii jako „czytaczka z promptera”. Często muszę obalać stereotypowe myślenie o ludziach mediów i o świecie, w którym istnieję niemal trzy dekady. Prowadziłam główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych – główne wydanie Faktów w TVN,  Wiadomości w TVP, programy informacyjne w telewizji NOWA. Teraz wróciłam do radia Zet, mojej pierwszej zawodowej miłości. Prowadzę tez eventy, konferencje i gale.

Jako praktyk dziennikarstwa dzielę się doświadczeniem i pasją ze studentami kilku uczelni. (m.in.Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS). Uczę skutecznych wystąpień w mediach i na scenie – tego, jak się prezentować, by inni nas zapamiętywali, rozumieli i chcieli słuchać. Ale sama też wciąż się kształcę, rozwój osobisty i ciągła zmiana to podstawy mojego bytu. Dywersyfikuję działalność, bo chcę żyć w sposób pełny, dobry i harmonijny, bez zbędnych obciążeń, niepotrzebnych przedmiotów, ograniczania wolności, w zgodzie i szacunku wobec otoczenia. Chcę, by moje poczucie wartości było niezależne od humorów innych osób, ich kompleksów czy posiadanej władzy – do tego przekonuję też podczas szkoleń, wykładów motywacyjnych i spotkań z ludźmi.

Uczę też skutecznej komunikacji, osadzonej na świadomym i dobrym mówieniu. Jako zdobywczyni zaszczytnego tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” wiem, ile ważą słowa, jaka potęga drzemie w głosie, spójnym z nim geście, mimice, uśmiechu, jak istotną rolę pełnią emocje, pasje, wizje… Staram się wydobywać z ludzi ich naturalne cechy, wokół których warto budować swoją siłę, wizerunek i markę. Bo – jak mawiała Maya Angelou – „nikt nie zapamięta, co osiągnąłeś, ale wszyscy będą pamiętać, co czuli dzięki tobie”…

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Beata Tadla

Dziennikarka. Trenerka mówców. Mówca motywacyjny, prezenterka. Wykładowca.

Orędowniczka pięknej polszczyzny. Beata Tadla jest zdobywczynią prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej”. Od 1991 roku związana z mediami, początkowo z radiem, następnie z telewizją. Prowadziła główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Prowadziła programy informacyjne w telewizji NOWA. Beata Tadla obecnie prowadzi autorskie audycje w Radiu Zet, a także wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim i SWPS. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Zdobywczyni tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów” oraz tytułu „Osobowość Roku 2018”.

Jako trenerka Beata Tadla specjalizuje się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych i medialnych, rozwijając zwłaszcza umiejętności wykorzystania głosu i sztukę retoryki, aby mówić pięknie i skutecznie. Prowadząc szkolenia medialne oraz wykłady uczy, jak skutecznie występować w mediach i jak wykorzystać je do własnych celów. Pogromczyni tremy. Znakomicie prowadzi eventy, imprezy, konferencje i gale.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary