fbpx
Beata Tadla szkolenia medialne

Beata Tadla. Moje szkolenia medialne:

Moje wykłady motywacyjne:

  • Nie musisz być prymuską!
  • Emocje. Nie bój się ich!
  • Ludzie, pasja i dobra energia – jak cieszyć się każdym dniem?
  • Życie kobiety to ciągła zmiana

Prowadzę konferencje, eventy i gale.

W wystąpieniach publicznych najtrudniej jest być naturalnym

Co Cię stresuje przed wystąpieniem publicznym? To, że się zestresujesz?

Beata Tadla

Uczę spójnych i wiarygodnych wypowiedzi – w mediach i w komunikacji.

Nigdy nie chciałam być jedynie „panią z telewizji” funkcjonującą w społecznej mitologii jako „czytaczka z promptera”. Często muszę obalać stereotypowe myślenie o ludziach mediów i o świecie, w którym istnieję niemal trzy dekady. Prowadziłam główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych – główne wydanie Faktów w TVN,  Wiadomości w TVP, programy informacyjne w telewizji NOWA. Teraz wróciłam do radia Zet, mojej pierwszej zawodowej miłości. Prowadzę tez eventy, konferencje i gale.

Jako praktyk dziennikarstwa dzielę się doświadczeniem i pasją ze studentami kilku uczelni. (m.in.Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS). Uczę skutecznych wystąpień w mediach i na scenie – tego, jak się prezentować, by inni nas zapamiętywali, rozumieli i chcieli słuchać. Ale sama też wciąż się kształcę, rozwój osobisty i ciągła zmiana to podstawy mojego bytu. Dywersyfikuję działalność, bo chcę żyć w sposób pełny, dobry i harmonijny, bez zbędnych obciążeń, niepotrzebnych przedmiotów, ograniczania wolności, w zgodzie i szacunku wobec otoczenia. Chcę, by moje poczucie wartości było niezależne od humorów innych osób, ich kompleksów czy posiadanej władzy – do tego przekonuję też podczas szkoleń, wykładów motywacyjnych i spotkań z ludźmi.

Uczę też skutecznej komunikacji, osadzonej na świadomym i dobrym mówieniu. Jako zdobywczyni zaszczytnego tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” wiem, ile ważą słowa, jaka potęga drzemie w głosie, spójnym z nim geście, mimice, uśmiechu, jak istotną rolę pełnią emocje, pasje, wizje… Staram się wydobywać z ludzi ich naturalne cechy, wokół których warto budować swoją siłę, wizerunek i markę. Bo – jak mawiała Maya Angelou – „nikt nie zapamięta, co osiągnąłeś, ale wszyscy będą pamiętać, co czuli dzięki tobie”…

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Beata Tadla: szkolenia medialne i wykłady motywacyjne

Dziennikarka. Trenerka mówców. Mówca motywacyjny, prezenterka. Wykładowca.

Orędowniczka pięknej polszczyzny. Beata Tadla jest zdobywczynią prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej”. Od 1991 roku związana z mediami, początkowo z radiem, następnie z telewizją. Prowadziła główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Prowadziła programy informacyjne w telewizji NOWA. Beata Tadla obecnie prowadzi autorskie audycje w Radiu Zet, a także wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim i SWPS. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Zdobywczyni tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów” oraz tytułu „Osobowość Roku 2018”.

Jako trenerka Beata Tadla specjalizuje się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych i medialnych, rozwijając zwłaszcza umiejętności wykorzystania głosu i sztukę retoryki, aby mówić pięknie i skutecznie. Prowadząc szkolenia medialne oraz wykłady uczy, jak skutecznie występować w mediach i jak wykorzystać je do własnych celów. Pogromczyni tremy. Znakomicie prowadzi eventy, imprezy, konferencje i gale.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary