fbpx
Maja Popielarska warsztaty

Moje Szkolenia i Warsztaty:

  • Dress Code:Twój klucz do sukcesu.
  • Jak Cię widzą tak Cię piszą.

  • Szafa modułowa dla każdego.

  • Poznaj siebie- nie trać czasu i pieniędzy na nieudane zakupy.

  • Komunikacja wizerunkiem-poprawna komunikacja- poprawa jakości życia.

  • Bariery w komunikacji wizerunkiem a wykluczenie.

  • Wizerunek a samoocena.
  • Coaching świadomości jakości wizerunku.
  • Zarządzanie wizerunkiem własnym i firmy.

Ewa Rubasińska- Ianiro

Uczę jak sprawić, aby  wizerunek był  Twoim atutem.

Jestem kreatorką i menadżerką wizerunku, stylistką gwiazd, pedagogiem, wykładowczynią, redaktorką oraz dziennikarką modową. Pracowałam w stolicy mody- Mediolanie, doradzając osobistościom ze świata biznesu i kultury, m.in. Vittorio Sgarbi i Valeria Marini.

Prowadzę  s​zkolenia, warsztaty, doradztwo indywidualne i grupow​e​ dotyczące stylizacji ubioru, dress code’u oraz kreacji, komunikacji i zarządzania wizerunkiem-  dla kobiet,  i dla mężczyzn.

Na moich kursach i warsztatach uczestnicy odkryją mocne strony własnego wyglądu, siłę dobrego stylu, nabiorą pewności siebie oraz zbudują odpowiedni wizerunek prywatny i biznesowy. Poznają podstawy stylizacjii, metamorfozy stylu, zasady Dress Code’u, 

Otrzymają  profesjonalną konsultację wizerunkową  i  specjalistyczne porady dotyczące  wizerunku własnego, firmy lub marki.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Ewa Rubasińska-Ianiro

Stylistka telewizyjna i sesyjna. Pedagog, wykładowczyni.  Zajmje się wizerunkiem Gwiazd polskiego show biznesu. Przez wiele lat współpracowała z Edytą Górniak,  z Agatą i Pauliną Młynarskimi, Katarzyną Zdanowicz, Krzysztofem Ibiszem, Joanną Kurowską.

Na co dzień pracuje przy produkcji programów telewizyjnych np. w TVN i Polsacie, festiwali, koncertach czy w telewizji śniadaniowej, jak DDTVN. Jestem ekspertką w dziedzinie stylizacji i wizerunku, udziela wywiadów do ogólnopolskich gazet i największych portali internetowych. Kreuje  wizerunki dziennikarzy w programach informacyjnych.

Jest autorką sesji modowych dla czasopism: „Viva”, „Gala”, „Fashion magazine”, „Machina”, „Boutiqe” itd. Była redaktor naczelną magazynu Manager and Woman and Man.  Kostiumografka przy  kampaniach reklamowych. Autorka artykułów i tekstów o niewerbalnej komunikacji ubiorem w książkach dla studentów oraz prasie branżowej. Wykładała Wizerunek medialny na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia.

 

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary