fbpx

Moje szkolenia:

  • Etykieta biznesowa.
  • Podstawy PR.

Moje wykłady motywacyjne:

  • Czego nie powie Ci królowa.
  • Jak się dobrze zareklamować nie wydając na reklamę.

Etykieta biznesowa – Jak się odnaleźć w międzynarodowym towarzystwie?

Etykieta biznesowa – Jak wyjść z twarzą z najgorszej gafy?

Łukasz Walewski

Uczę etykiety biznesowej i podstaw protokołu dyplomatycznego.

Ponad 10 lat kariery dziennikarskiej (Trójka, Radio ZET, TVN24), cztery książki o dyplomacji na koncie, dziesiątki przeprowadzonych szkoleń. Moim głównym zajęciem jest obecnie PR, a największą pasją – dyplomacja. Prowadzę szkolenia z etykiety biznesowej i podstaw protokołu dyplomatycznego.

Zrealizowałem wraz z Wirtualną Polską cykl felietonów „Etykieta według Walewskiego”.

To czego uczę niezbędne jest każdemu – niezależnie od wieku czy profesji. W jakiej kolejności witać gości? Jak zorganizować uroczystą galę? Jak rozsadzić zaproszonych przy stole? Jakie prezenty kupować, a jakich nie? Kto przed kim powinien przemawiać? W jaki sposób nie ugrzęznąć na rafach różnic międzykulturowych? – tego dowie się każdy, kto weźmie udział w moim szkoleniu. Robię to z przymrużeniem oka, wskazując na błędy możnych tego świata. Moi słuchacze dowiadują się jakie gafy popełniali prezydent George Bush, książę małżonek Filip czy premier Silvio Berlusconi – i jak wyjść cało z podobnych opałów. Choć trudno się uczyć na cudzych błędach, to jednak warto przyswoić sobie tę wiedzę. Jest nieodzowna w świecie, w którym otaczamy się coraz piękniejszymi rzeczami, zawieramy coraz więcej międzynarodowych kontaktów biznesowych, i chcemy jak najlepiej się prezentować.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Łukasz Walewski

Były dziennikarz z ponad 12 letnim doświadczeniem (Trójka, Radio ZET, TVN24 Łódź, Radio Łódź), publicysta, PR-owiec, wykładowca, ekspert i trener ds. komunikacji oraz etykiety biznesowej, autor książek o dyplomacji: „Przywitaj się z królową. Gafy, wpadki, faux-pas i inne historie”, „Czego nie powie ci królowa. Ambasadorowie „Polski most szpiegów”. Autor cyklu „Etykieta według Walewskiego” w Wirtualnej Polsce:

https://video.wp.pl/i,etykieta-wedlug-walewskiego,cid,2303891,program.html?ticaid=11d19c

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary