fbpx

Wykłady motywacyjne z gwiazdami i warsztaty

Wykłady motywacyjne dla firm pomogą osiągnąć cele, zachować życiową równowagę, dostarczą wiedzy i radości z odkrywania pasji. Wykłady motywacyjne z gwiazdami to skarbnica tematów i inspiracji. Sztuka dobrego życia. Jak osiągać cele? Jak realizować marzenia? Emocje – nie bój się ich! Dress code i kształtowanie wizerunku poprzez ubiór.Ludzie, pasja i dobra energia- jak cieszyć się każdym dniem? A jak rozmawiać, żeby się nie pokłócić? I o wiele więcej inspirujących wykładów motywacyjnych i edukacyjnych. 

Wykłady motywacyjne dla firm są znakomitą i wartościową propozycją na imprezy integracyjne, konferencje i szkolenia. Unikatowość oferty Akademii Face polega na tym,, że wykłady motywacyjne dla firm są prowadzone przez znane osoby, które zrobiły karierę w najróżniejszych branżach. Jak im się to udało? Jak doszły do sukcesu? Jakie trudności musiały po drodze pokonać? Wykłady motywacyjne z gwiazdami to zastrzyk pozytywnej energii i wiele cennych wskazówek, które można wykorzystać w codziennym życiu zawodowym.

Wykłady motywacyjne z gwiazdami i ekspertami z wielu dziedzin to konkretna inspiracja, podana w bardzo przystępnej formie. Jest i rozrywka, poznawanie świata, zaglądanie za kulisy show biznesu.

Beata
Tadla

Paweł
Michalski

Jakub
Olek

Agata
Młynarska

Olgierd
Annusewicz

Agata
Jakóbczak

Maja
Popielarska

Łukasz
Walewski

Kinga
Baranowska

Beata Tadla

Nie musisz być prymuską!

Jak prymuska postanowiła nie być idealna. I dlaczego dążenie do perfekcji przeszkadza w życiu. Perfekcyjna w pracy, perfekcyjna w domu, zawsze spełniająca oczekiwania szefa, nauczyciela, rodziny? Czasami trzeba odpuścić, nabrać dystansu, ustalić priorytety, i dać sobie pomóc. Jak sprawnie zarządzać swoim życiem i nie dać się zwariować. Dowcipny, energetyczny , inspirujący wykład Beaty Tadli dla zabieganych kobiet.

Emocje. Nie bój się ich!

Emocje sprawiają, że jesteśmy autentyczni i wiarygodni. W życiu, w wystąpieniach publicznych, w komunikacji. Nie bójmy się wyrażać emocji, bo w nich jest nasza siła. Czy emocje przeszkadzają i w pracy, czy wręcz przeciwnie? Jak przekułam swoje wady w zalety? Jak nauczyłam się rozpoznawać i nazywać swoje emocje, jak przestałam walczyć ze stresem, a nauczyłam się go wykorzystywać do bardziej kreatywnego działania? Dynamiczny wykład Beaty Tadli pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć dzięki energii, pasji i odwadze bycia sobą

Ludzie, pasja i dobra energia - jak cieszyć się każdym dniem?

Co buduje wartość naszego życia? Trzeba znaleźć czas na pasje, mieć czas dla najbliższych, cieszyć się chwilą.

Najważniejsze motywatory to szczęście, miłość i radość – mówi Beata Tadla. W wykładzie na przykładach z własnego życia opowiada: Po co Zosi-Samosi inni ludzie? Czy jej źródło wewnętrznej energii czasem wysycha? Czym jest dla niej sukces i jak definiuje samorealizację?

Życie kobiety to ciągła zmiana

Nagłe zwroty w karierze, kolejne etapy dorastania dzieci, relacje z mężem, z najbliższymi. Jak sobie z tym radzić w świecie, który zmienia się z wielką prędkością? Jak realizować marzenia i podejmować wyzwania? Jak zaprzyjaźnić się ze zmianami w naszym życiu i wykorzystywać je dla własnego rozwoju? Beata Tadla na przykładach ze swojego życia opowiada o tym, jak oswajać zmiany.

Ewa Rubasińska-Ianiro

Wykłady, spotkania i warsztaty o Ubiorze, Wizerunku i Dress Code

Prowadzę  s​zkolenia, warsztaty, doradztwo indywidualne i grupow​e​ dotyczące stylizacji ubioru, dress code’u oraz kreacji, komunikacji i zarządzania wizerunkiem-  dla kobiet,  i dla mężczyzn.

Kinga Baranowska

Jak osiągnąć swój cel?
Góry inspirują, zachwycają, kształtują ludzi, ich myślenie I zachowania. Na spotkaniach Kinga Baranowska dzieli się swoją fascynacją, wiedzą I doświadczeniami o tym, co jest najważniejsze w osiąganiu celów I pokonywaniu trudności.
Jak radzić sobie ze zmianą, kryzysem.
Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków funkcjonowania w organizacji – pokazanie sytuacji w ciągłej zmianie w górach; skupienie się na zagadnieniu, że to jak zareagujemy na nową sytuację i jakie mamy podejście do nowych (czasem dla nas niekomfortowych) sytuacji jest kluczowe w górach wysokich.

dr hab. Olgierd Annusewicz

Jak się nie pokłócić?

Komunikujemy się od urodzenia, słowem, gestem, wyrazem twarzy. Przekonujemy i jesteśmy przekonywani. Wydawać by się mogło, że z takim doświadczeniem powinniśmy być już mistrzami – dogadywać się z każdym i na każdy temat. Skutecznie perswadować, informować, czy uczyć. Tymczasem w życiu bywa z tym różnie, nie dogadujemy się, chcemy kogoś przekonać do naszego pomysłu a ni z tego, ni z owego okazuje się, że zamiast zdobyć wsparcie zyskujemy przeciwnika, albo nie potrafimy się oprzeć naciskom i albo robimy coś na co nie mamy ochoty, albo nieumiejętnie odmawiamy narażając nasze dobre relacje. Dlaczego? Otóż wcale nie dlatego, że ONI są źli, nie rozumieją nas, czy mają złe intencje. W czasie wykładu przedstawione zostaną najczęstsze źródła nieporozumień ale przede wszystkim autorska metoda „Przekonywania bez pokonywania” oparta między innymi na analizie odbiorcy, metakomunikacji, technikach miękkiej perswazji i strategiach unikania manipulacji.

Łukasz Walewski

Czego nie powie ci królowa?

Wykład i interaktywne warsztaty o wpadkach wielkich tego świata.

Będzie to wycieczka przez serię pomyłek, wpadek, gaf i potknięć ludzi z pierwszych stron gazet Opowieść o tym, jak prezydent George Bush senior zwymiotował na japońskiego premiera przed kamerami w jego domu, a prezydent Francji dostał w prezencie wielbłąda w Mali, którego Malijczycy mu zjedli. Pełna humoru porcja wiedzy przekształcona w interaktywne warsztaty o tym, jak siadać do stołu, jak wznosić toasty a jak nie, jakie dowcipy opowiadać i od jakich lepiej stronić. Łukasz Walewski uruchomi wyobraźnię uczestników, sprawiając by poczuli się jak królowa Elżbieta II i zgryźliwy książę małżonek Filip. Zaangażuje do wspólnej zabawy każdego. Nie sposób się nie śmiać! Porcja praktycznej wiedzy i świetna wspólna zabawa.

Agata Młynarska

Z pełną wiarą w siebie

Przekonałam się po wielu latach, że najważniejsze w osiąganiu celów jest poczucie własnej wartości. Jeśli Ci go brakuje, to choćbyś była bardzo wykształcona, nie jest powiedziane, że zdobędziesz pozycję na miarę swoich możliwości. Wiara w siebie to największy skarb. Warto go odkryć w sobie! Podczas interaktywnego spotkania motywacyjnego Agata Młynarska przedstawia najważniejsze kroki do sukcesu i zadowolenia z życia.

Odwaga: w życiu, w biznesie, w uczuciach, w marzeniach
Wykład o tym, jak ważna jest odwaga- do zmiany, do podejmowania nowych wyzwań, do walki z przeciwnościami, wreszcie odwaga do bycia szczęśliwym i spełnionym na własnych warunkach. Agata Młynarska na przykładzie budowania własnej kariery pokazuje jak wykorzystać swój potencjał do osiągnięcia zawodowego i osobistego sukcesu oraz poczucia własnej wartości. Trzeba nauczyć się odważnie iść po to, na czym nam zależy. Ten wykład to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii i praktycznej wiedzy!

dr inż. Paweł Michalski

Nie ma marzeń, są cele! Jak zdobyć własny Mount Everest?
Jak zmotywować siebie i innych do osiągania celów? Jak odpowiednio dobrać i zarządzać zespołem? W jaki sposób zminimalizować ryzyko niepowodzenia projektu? Jak efektywnie wykorzystać potencjał talenty, narzędzia i zasoby nasze oraz zespołu? Po co nam w życiu pasje? Na przykładzie wypraw na ośmiotysięczniki Paweł Michalski motywuje słuchaczy do skutecznego zmieniania marzeń w konkretne cele.
"Życie na krawędzi - migawki z ośmiu tysięcy"
Kanwą wykładu jest jedna z ekspedycji w Himalaje/Karakorum, o której przebiegu
Paweł Michalski opowiada w barwny sposób. Kładzie nacisk na aspekty budowy zespołu,
współdziałania w grupie, przywództwa, zarządzania ryzykiem i zmianą. Pokazuje jak te aspekty są istotne dla sukcesu ekspedycji, i jak przekładają się na naszą działalność w biznesie. Piękne zdjęcia, filmy, opowieści o górach wysokich wzbogacają przekaz.

Jakub OLEK

Zwinność w pracy i w życiu - jak sobie radzić z wyzwaniami zmieniającego się świata?

Dzisiejszy świat jest VUCA – zmienny, niepewny, złożony i niejednoznaczny. Wymaga innego stylu
pracy Wymaga szybkiego reagowania na zmieniająca się rzeczywistość. Wymaga zwinności.
Podczas wykładu motywacyjnego Jakub Olek opowie o tym, jak znaleźć radość z pracy i być
skutecznym, pracując w zespole, oraz jak znaleźć work live balance mimo wielu
obowiązków.

Technologie, nowe rynki, sturt-upy. Dlaczego to się udaje?

Pracę w międzynarodowym startupie można streścić w jednym słowem -intensywność. Dotyczy to każdego aspektu życia organizacji – od zarządzania czasem
do podejmowania kluczowych decyzji dotyczących być albo nie być firmy. Intensywność sprawia, że czas, efektywność działań i wynik stają się głównym
katalizatorem podejmowanych decyzji. Firmy takie jak Uber, Lime, TikTok do perfekcji opanowały sztukę szybkiego i zwinnego działania.

Agata Jakóbczak

Pionierzy, romantycy, wizjonerzy. Kreatywność w analogowej rzeczywistości początków reklamy.
Świat bez internetu, smartfonów… i bez Agencji reklamowych. Kreatywość pierwszych twórców reklam nie miała żadnych ograniczeń. Jak powstawały pierwsze telewizyjne reklamy? Co w reklamie robił Machulski i dlaczego dostał jako honorarium lodówkę? Czy Maryla Rodowicz bała się wampira? Jak filmowano prusaki? Czy w dzisiejszym świecie korporacji jest jeszcze miejsce na nieskrępowaną wyobraźnię? Pełen humoru wykład Agaty Jakóbczak ilustrują pierwsze kultowe polskie reklamy.
Czytaj więcej

Warsztaty motywacyjne

Wykłady motywacyjne dla firm są znakomitą i wartościową propozycją na imprezy integracyjne, konferencje i szkolenia – także w formie online. Wykłady motywacyjne dla firm  są prowadzone przez znane osoby, które zrobiły karierę w najróżniejszych branżach. Jak im się to udało? Jak doszły do sukcesu? Jakie trudności musiały po drodze pokonać?  Wykłady motywacyjne   to zastrzyk pozytywnej energii i wiele cennych wskazówek, które można wykorzystać w codziennym życiu zawodowym.

Himalaistka Kinga Baranowska, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników, mówi o tym, jakie sa najważniejsze kroki do osiągniecia celu i dlaczego porażka to początek drogi do nowego sukcesu. Paweł  Michalski, himalaista i podróżnik, pokazuje,  jak zbudować zespół i skutecznie nim zarządzać, aby osiągnąć wyznaczone cele. i jak przekuć wpadkę na sukces.  I jeszcze, dlaczego koniecznie trzeba mieć pasje?  Beata Tadla w swoich wykładach opowiada o tym, jak harmonijnie łączyć pracę z życiem prywatnym i dlaczego nie zawsze trzeba być prymusem. Maja Popielarska zabiera nas w świat roślin i ogrodów i pokazuje, jak zyć w zgodzie z naturą. Katarzyna Montgomery promuje sztukę prostego życia i przekonuje, ze wystarczy marzyć żeby marzenia się spełniały. Agata Młynarska w swoich wykładach motywacyjnych dla kobiet pokazuje na swoim przykładzie, że warto podążać za marzeniami i mieć odwagę do podejmowania i wyzwań. Krzysztof Łoszewski przekazuje zasady dress codu i poszerza wiedzę na temat zasad dobrego stylu, a Łukasz Walewski uczy, jak się odnaleźć w środowiskach wielokulturowych i jak się nie zagubić w meandrach biznesowej etykiety.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jak skutecznie Przekonywać bez pokonywania, to dr hab. Olgierd Annuusewicz przedstawi państwu tę cenną umiejętność w formie szkolenia, wykładu lub webinaru.

Wykłady motywacyjne dla firm

Wykłady motywacyjne z gwiazdami i ekspertami z wielu dziedzin  to konkretna inspiracja, podana w bardzo przystępnej formie. Jest i rozrywka, poznawanie świata, zaglądanie za kulisy show biznesu.

Kady  wykładów motywacyjnych, proponowanych przez ekspertów Akademii Face, może być przeprowadzony w wersji online. Wykłady, warsztaty i spotkania motywacyjne online to znakomita propozycja integracji zespołów, pracujących zdalnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary