fbpx

Etykieta biznesowa– savoir-vivre i dress code

Przekazujemy zasady kreowania profesjonalnego wizerunku pod kątem zasad etykiety biznesowej. Służbowa kolacja – i lista pytań. Kogo komu przedstawiać? Jaki dress code obowiązuje w takiej sytuacji? Gdzie usadzić gościa honorowego? Jaki dać mu prezent? A jeśli jest z Chin na co zwrócić szczególną uwagę? Takie zagadnienia to podstawa, którą w XXI wieku muszą znać wszyscy. Tego właśnie uczymy – nieważne, na którym poziomie firmowej hierarchii się znajdujesz, z nami dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, by świadomie przestrzegać podstawowych zasad etykiety biznesowej.

Czytaj więcej

Znajomość zasad savoir-vivre’u w biznesie pozwoli szybciej wspiąć się na wyższy szczebel w karierze zawodowej. Współpracownicy, potencjalni klienci i wspólnicy, a także szefowie docenią dobre maniery – niezależnie od sytuacji. W Akademia Face uczymy podstaw etykiety biznesowej, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Od teraz wiedza na temat tego, jak zachować się przy stole, czy też kogo przepuścić przodem, nie będzie Państwu obca.

Etykieta biznesowa pozwala okazywać stosowny szacunek współpracownikom, szefom i wszystkim osobom, z którymi prowadzimy interesy. Zachowując się zgodnie z zasadami, podnosimy własną reputację i robimy dobre wrażenie już od pierwszych minut spotkania.. Znajomość savoir-vivre świadczy również o profesjonalizmie.  Dobre maniery to nieodłączna część naszego wizerunku, wpływająca na przebieg kariery zawodowej.

W biznesie liczą się szczegóły. Sposób prezencji często ma większy wpływ na sukces spotkania, niż przedstawiane fakty. Jako specjaliści, dobrze wiemy, jak wielką moc ma odpowiednia mowa ciała, dress code, czy też dobre maniery. Podpowiadamy, jak świadomie wykorzystywać te elementy dla własnych potrzeb. Uczymy tego, w jaki sposób używać sztućców, jak prezentować własną wizytówkę i gdzie posadzić honorowych gości. Omawiamy różnice kulturowe i związane z tym niuanse. Dzięki etykiecie biznesowej nigdy nie popełnią Państwo faux pax, przyjmując zagranicznych gości i w każdej sytuacji będą wiedzieli, jak się zachować.

Znajomość niuansów dyplomacji i dobrego zachowania podnosi naszą reputację w oczach potencjalnych klientów. To podstawa pozytywnych relacji, na których opiera się wspólny sukces. Szkolenia Akademia Face pozwolą Państwu zyskiwać i utrzymywać nowe kontakty biznesowe, oparte na wzajemnym szacunku.

Dress code – Szkolenie z zasad ubierania się

Strój dopasowany do okazji świadczy o nas tak samo, jak zachowanie. Znajomość reguł dobierania stylizacji do okoliczności sprawia, że inni patrzą na nas z szacunkiem i zainteresowaniem. Chętniej podejmują współpracę, ponieważ wyglądamy i zachowujemy się profesjonalnie. Samo doświadczenie nie wystarczy, by dobrze nas zapamiętali. Często bardziej niż suche fakty liczy się to, jakie wrażenie wywołujemy. Jeśli potrafimy się zachować, a przy okazji nienagannie wyglądamy, otworzy się dla nas kariera i znacznie większe możliwości w świecie biznesu.

Uczymy tego, w jaki sposób ubrać się zależnie od okazji. Wykwintna kolacja z klientem wymaga innego stroju, niż zwykły dzień w biurze. Podczas gdy ubiór do pracy pozwala na pewną dowolność – na przykład założenie dżinsów do marynarki, formalne spotkanie odznacza się sztywnymi wymogami, których obowiązkowo należy przestrzegać, by nie popełnić faux pas i nie stracić w oczach kontrahentów. Stosując się do nich, świadomie budujemy własny pozytywny wizerunek. Pokazujemy, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Dzięki naszym szkoleniom nauczą się Państwo drobnych niuansów w ubiorze, dzięki czemu spełnią Państwo wszelkie wymagania dotyczące stroju. Pokażemy jak prezentować nienaganny wizerunek niezależnie od okazji.

Szkolenie z dress code i etykiety biznesowej układamy pod Państwa oczekiwania. Poruszamy tylko te zagadnienia, które faktycznie wymagają doszlifowania. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy i ustalenia zakresu szkolenia. Z naszą pomocą mają Państwo szansę całkowicie odmienić przebieg kariery biznesowej. Pomożemy w budowaniu pozytywnego wizerunku i sprawianiu jak najlepszego pierwszego wrażenia. Wszystko po to, by mogli Państwo osiągać więcej.

Łukasz Walewski

Etykieta biznesowa

To czego uczę, niezbędne jest każdemu – niezależnie od wieku czy profesji – mówi Łukasz Walewski. W jakiej kolejności witać gości? Jak zorganizować uroczystą galę? Jak rozsadzić zaproszonych przy stole? Jakie prezenty kupować, a jakich nie? Kto przed kim powinien przemawiać? W jaki sposób nie ugrzęznąć na rafach różnic międzykulturowych? Ta wiedza jest niezbędna każdemu – niezależnie od wieku i profesji. Przekonaj się, co da Ci moje szkolenie!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary