fbpx

Etykieta biznesowa

Przekazujemy zasady kreowania profesjonalnego wizerunku pod kątem zasad etykiety biznesowej. Służbowa kolacja – i lista pytań. Kogo komu przedstawiać? Gdzie usadzić gościa honorowego? Jaki dać mu prezent? A jeśli jest z Chin na co zwrócić szczególną uwagę? Takie zagadnienia to podstawa, którą w XXI wieku muszą znać wszyscy. Tego właśnie uczymy – nieważne, na którym poziomie firmowej hierarchii się znajdujesz.

Łukasz Walewski

Etykieta biznesowa

To czego uczę, niezbędne jest każdemu – niezależnie od wieku czy profesji – mówi Łukasz Walewski. W jakiej kolejności witać gości? Jak zorganizować uroczystą galę? Jak rozsadzić zaproszonych przy stole? Jakie prezenty kupować, a jakich nie? Kto przed kim powinien przemawiać? W jaki sposób nie ugrzęznąć na rafach różnic międzykulturowych? Ta wiedza jest niezbędna każdemu – niezależnie od wieku i profesji.

Dress code

„Ubranie jest kodem, który mówi innym kim jesteśmy, jak siebie samych postrzegamy i jaki mamy stosunek do wykonywanego zawodu oraz ludzi, z którymi dzielimy czas. Nasz wizerunek jest wizytówką firmy, która nas zatrudnia, i naszą własną” – mówi Krzysztof Łoszewski, stylista.

Krzysztof Łoszewski

Od mody do dress code’u

Czy współczesna moda jest częścią światowej kultury ? Jak korzystać z mody i jej nowych trendów ? Wykłady, szkolenia, indywidualne sesje o tym, jak zawsze być dobre ubranym, niezależnie od sytuacji.

Moje szkolenia zatytułowałem „Od mody do dress code’u”. Wskazuję jak korzystać z mody i jej trendów, ale przede wszystkim mówię o tym jak się ubierać by nie popełniać błędów i złym ubraniem nie zwracać na siebie uwagi. – mówi stylista Krzysztof Łoszewski

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić Szkolenia albo Wykłady Motywacyjne?

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary