fbpx

Moje wykłady motywacyjne, spotkania:

  • Z pełną wiarą w siebie! Wykład dla kobiet
  • Odwaga: w życiu, w biznesie, w uczuciach, w marzeniach – wykład dla wszystkich.

Agata Młynarska

Pomagam zdobyć pełną wiarę w siebie. Uczę odwagi.

Dziennikarstwo, działalność charytatywna i sprawy kobiet. Trzy ważne części mojego zawodowego życia. Kilka tysięcy programów telewizyjnych, prowadzenie wielkich imprez, Gal, Sylwestrów. Setki wywiadów, spotkań, rozmów. Przez trzy lata mój „Świat się kręci” wokół codziennego programu na żywo, z kalejdoskopem tematów, różnorodnością rozmówców. Choroba pokazała, mi, że trzeba mieć pokorę wobec tego, na co nie mamy wpływu, i doceniać to, co w życiu naprawdę ważne.

Od początku jestem związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wspieram rodzinne domy dziecka. Order Uśmiechu i Gwiazda Dobroczynności – to moje najcenniejsze nagrody.

Mój portal dla kobiet onaonaona.com zgromadził wielotysięczną społeczność kobiet, spontanicznie zrzeszających się w klubach Ona. Staram się przekazać kobietom wiarę w siebie i odwagę do zmiany. „Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń, na zmianę, na nowy początek” – przekonuję na własnym przykładzie. Na spotkaniach i podczas wykładów opowiadam o tym, jak ważna jest odwaga- do zmiany, do podejmowania nowych wyzwań, do walki z przeciwnościami, wreszcie odwaga do bycia szczęśliwą i spełnioną na własnych warunkach. Z pełną wiarą w siebie!

Skontaktuj się z nami a dobierzemy szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.