fbpx
Agata Młynarska wykłady motywacyjne

Moje wykłady motywacyjne, spotkania:

  • Z pełną wiarą w siebie! Wykład dla kobiet
  • Odwaga: w życiu, w biznesie, w uczuciach, w marzeniach – wykład dla wszystkich.

Agata Młynarska

Pomagam zdobyć pełną wiarę w siebie. Uczę odwagi.

Dziennikarstwo, działalność charytatywna i sprawy kobiet. Trzy ważne części mojego zawodowego życia. Kilka tysięcy programów telewizyjnych, prowadzenie wielkich imprez, Gal, Sylwestrów. Setki wywiadów, spotkań, rozmów. Przez trzy lata mój „Świat się kręci” wokół codziennego programu na żywo, z kalejdoskopem tematów, różnorodnością rozmówców. Choroba pokazała, mi, że trzeba mieć pokorę wobec tego, na co nie mamy wpływu, i doceniać to, co w życiu naprawdę ważne.

Od początku jestem związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wspieram rodzinne domy dziecka. Order Uśmiechu i Gwiazda Dobroczynności – to moje najcenniejsze nagrody.

Mój portal dla kobiet onaonaona.com zgromadził wielotysięczną społeczność kobiet, spontanicznie zrzeszających się w klubach Ona. Staram się przekazać kobietom wiarę w siebie i odwagę do zmiany. „Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń, na zmianę, na nowy początek” – przekonuję na własnym przykładzie. Na spotkaniach i podczas wykładów opowiadam o tym, jak ważna jest odwaga- do zmiany, do podejmowania nowych wyzwań, do walki z przeciwnościami, wreszcie odwaga do bycia szczęśliwą i spełnioną na własnych warunkach. Z pełną wiarą w siebie!

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Agata Młynarska

Agata Młynarska- dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Prowadziła w TVP program „Świat się kręci” Od 20 lat niezmiennie związana z rynkiem telewizyjnym. Ma na swoim koncie ponad 3 tysiące programów – była ich gospodynią, autorką i producentką. Była Szefem Zespołu Nowych Projektów w telewizji Polsat, oraz producentem kreatywnym, oraz dyrektorem rozwoju w telewizji TLC. Prowadzi program Eks-tra Zmiana na antenie TVN Style.

Agata Młynarska prowadziła własny portal dla kobiet onaonaona.com. W dalszym ciągu wspiera kobiety, prowadząc wykłady motywacyjne. Jej wykłady adresowane są też do szerszej grupy odbiorców – nie tylko do kobiet. Na warsztatach i spotkaniach motywacyjnych, wspiera pozytywną energią i pokazując, w jaki sposób można rozwinąć swój potencjał aby osiągnąć sukces i życiową harmonię. Wykłady motywacyjne Agaty Młynarskiej uczą, jak mieć odwagę do podejmowania wyzwań, do zmiany, do sięgania po odważne marzenia. Czynnie promuje zdrowy tryb życia. Pokazuje na własnym przykładzie, że kobieta dojrzała może osiągnąć sukces na polu zawodowym i osobistym.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary