fbpx

Moje szkolenia:

  • „Krótko mówiąc” – sztuka krótkich wystąpień.
  • „Moc Twoich słów”, czyli skuteczne przemówienie.
  • Prezentacja projektów.
  • Akredytowane szkolenia z metodyk PRINCE2, AgilePM, Change Management®, Management 3.0

Moje wykłady motywacyjne:

  • „Dlaczego jedni nudzą, a drudzy nie, czyli jak być sławnym i popularnym”.
  • „Wszystko jest możliwe”. Czy w dzisiejszym świecie potrafimy znaleźć w sobie pasję, radość i kreatywność wizjonerów i romantyków początków reklamy?
Jak skutecznie prezentować projekty

Moc Twoich słów

Agata Jakóbczak

CEO Akademii Face.
Uczę jak mówić krótko i skutecznie. Opowiadam o początkach reklamy.

Uczę krótkich wystąpień. Pomagam nadawać słowom moc. Opowiadam o analogowym świecie początków reklamy. Trzy w jednym. A tak naprawdę więcej.

Media, reklama, wystąpienia publiczne to moja pasja i praca, od ponad 20 lat. Moje życie zawodowe to kolejne medialne projekty. Jako producentka filmów reklamowych. Agentka Gwiazd. Współtwórczyni portalu dla kobiet. Autorka książek… i wiele innych. Jestem akredytowaną trenerką metodyki PRINCE2®, AgilePM®, Change Management®, Management 3.0. Łączę te doświadczenia i umiejętności w moich szkoleniach i wykładach.

„Krótko mówiąc” to mój autorski program szkolenia. Uczę jak zbudować efektywne i efektowne wystąpienie publiczne, które trwa 30 sekund, minutę lub kilka minut. Dzielę się swoim doświadczeniem z reklamy – jak wykorzystać obrazowy slogan i emocjonującą opowieść. Wykorzystuję doświadczenia jako autorka książek – jak nadawać słowom moc, jak wybierać te, które znaczą najwięcej. „Twój pomysł może zmienić świat, jeśli skutecznie go zakomunikujesz” – powtarzam za Nancy Duarte. Pomagam w praktyce zrealizować jej myśl.

Opowiadam o znaczeniu kreatywności i wyobraźni w początkach reklamy. Wpadłam do tego szalonego świata w połowie lat 90 i już nigdy potem nie mogłam wytrzymać w „normalnej” pracy. Napisałam książkę o narodzinach polskiej reklamy. Jakie miała źródło nieskrępowana kreatywność pierwszych reklamowych wizjonerów? Skąd się brała ich pasja i skuteczność w pokonywaniu wyzwań? Czy jest na nią miejsce także w dzisiejszym świecie korporacji? – o tym opowiadam na moich wykładach.

Zebrałam pod marką Akademii Face wyjątkowych ekspertów. Każdy jest mistrzem w swojej dziedzinie. Uzupełniamy się w naszych talentach i doświadczeniach. Każdy z nas dzieli się wiedzą w tym, w czym jest najlepszy.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Agata Jakóbczak

CEO Akademii Face. Ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku mediów, co zaowocowało rozległą praktyczną i ekspercką wiedzą na temat wystąpień publicznych i medialnych. Akredytowana Trenerka metodyki PRINCE2, AgilePM, Change Management®, Management 3.0., łączy doświadczenia z zarządzania projektami z praktyczną wiedzą z zakresu kreowania wizerunku, prezentacji i wystąpień publicznych, będącą owocem kilkunastoletniej, codziennej pracy z Gwiazdami mediów. Prowadzi szkolenia z prezentacji projektów oraz szkolenia z wystąpień publicznych.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary