fbpx

Moje szkolenia:

  • Sztuka prezentacji.
  • Moc Twoich słów, czyli skuteczne przemówienie.
  • Prezentacja projektów.
  • Akredytowane szkolenia z metodyki PRINCE2 (Inprogress)

Moje wykłady motywacyjne:

  • Pionierzy, romantycy, wizjonerzy. Kreatywność w analogowej rzeczywistości początków reklamy.
Jak skutecznie prezentować projekty

Moc Twoich słów

Agata Jakóbczak

CEO Akademii Face.
Uczę jak przekonywać do projektów. Opowiadam o początkach reklamy.

Pomagam nadawać słowom moc. Uczę, jak przekonywać do projektów. Opowiadam o analogowym świecie początków reklamy. Trzy w jednym. A tak naprawdę więcej.

Media, reklama, wystąpienia publiczne to moja pasja i praca- od ponad 20 lat. Moje życie zawodowe to kolejne medialne projekty. Jako producentka filmów reklamowych. Agentka Gwiazd. Współtwórczyni portalu dla kobiet. Autorka książek… i wiele innych. Jestem akredytowanym trenerem PRINCE2 – metodyki zarządzania projektami.

W Agencji Artystycznej Face reprezentowałam Gwiazdy mediów. Byłam w pobliżu, gdy byli na scenie, i „off the record”. Jaki jest sekret w tym, że w świetle kamer zwykłe osoby przekształcają się w ulubieńców tłumów? Skąd się biorą Gwiazdy? Odkryłam tę tajemnicę. Chętnie się nią dzielę. „Twój pomysł może zmienić świat, jeśli skutecznie go zakomunikujesz” – powtarzam za Nancy Duarte. W tym właśnie pomagam. Wspólnie tworzymy wystąpienie. Przyglądamy się słowom, skracamy, dodajemy inne, barwniejsze. Powstaje przemówienie, wystąpienie, które jest naprawdę Twoje – Mówcy. Dzielę się wiedzą, jak skutecznie i profesjonalnie prezentować projekty.

Opowiadam o znaczeniu kreatywności i wyobraźni w początkach reklamy. Wpadłam do tego szalonego świata w połowie lat 90 i już nigdy potem nie mogłam wytrzymać w „normalnej” pracy. Napisałam książkę o narodzinach reklamy. Jakie miała źródło nieskrępowana kreatywność pierwszych reklamowych wizjonerów? Czy jest na nią miejsce także w dzisiejszym świecie korporacji? – o tym opowiadam na moich wykładach.

Zebrałam pod marką Akademii Face wyjątkowych ekspertów. Każdy jest mistrzem w swojej dziedzinie. Uzupełniamy się w naszych talentach i doświadczeniach. Każdy z nas dzieli się wiedzą w tym, w czym jest najlepszy.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Agata Jakóbczak

CEO Akademii Face. Ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku mediów, co zaowocowało rozległą praktyczną i ekspercką wiedzą na temat wystąpień publicznych i medialnych. Akredytowana trenerka metodyki PRINCE2, Łączy doświadczenia z zarządzania projektami z praktyczną wiedzą z zakresu kreowania wizerunku, prezentacji i wystąpień publicznych, będącą owocem kilkunastoletniej, codziennej pracy z Gwiazdami mediów. Prowadzi szkolenia z prezentacji projektów oraz szkolenia z wystąpień publicznych.