fbpx

Moje szkolenia i wykłady:

  • Od mody do dress code-u.
    Dla mężczyzn i dla kobiet.

Krzysztof Łoszewski

Wskazuję jak korzystać z mody i jej trendów.

Jestem stylistą, projektantem, kostiumografem w filmie, teatrze i operze. Piszę o modzie i ubiorze.

Projektowałem kolekcje ubrań w belgijskiej firmie Olivier Strelli i dla marki K.Kolberger, której byłem współwłaścicielem. Byłem też dyrektorem artystycznym firmy „Deni Cler.

Ubranie jest kodem, który mówi innym kim jesteśmy, jak siebie samych postrzegamy i jaki mamy stosunek do wykonywanego zawodu oraz ludzi, z którymi dzielimy czas w pracy. To my swoją osobowością sprawiamy, że ubranie żyje. Nadajemy mu charakter. Moje szkolenia zatytułowałem „Od mody do dress code’u”. Wskazuję jak korzystać z mody i jej trendów, ale przede wszystkim mówię o tym jak się ubierać by nie popełniać błędów i złym ubraniem nie zwracać na siebie uwagi.

Od wielu lat przekazuję moją wiedzę m.in. w Akademii Dyplomatycznej, Collegium Civitas, House of Diplomacy, Akademii Spraw Międzynarodowych, szkole Stylu Moniki Jaruzelskiej, wśród zarządów firm, banków, kancelarii prawniczych i korporacji.

Napisałem kilka książek, adresowanych do mężczyzn: „Dress code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart casual. Męski styl” oraz „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej. Kobietom natomiast dedykuję moją książkę „Moda lepsza niż seks”.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Krzysztof Łoszewski

Stylista, projektant, szkoleniowiec, arbiter elegancji. Pracował w belgijskiej firmie Olivier Strelli. Wraz z Krzysztofem Kolbergerem założył firmę „K.Kolberger” gdzie projektował kolekcje ubrań dla kobiet. Był też dyrektorem artystycznym firmy „Deni Cler”. Autor kostiumów do sztuk teatralnych, przedstawień operowych i filmów. Stylista sesji zdjęciowych do magazynów Twój Styl, Viva, Gala, Pani, Top Gear, autor artykułów o modzie, m.in. do magazynu Elle. Od lat prowadzi zajęcia dotyczące zasad dress code’u dla pań i panów w Akademii Dyplomatycznej, Akademii Spraw Międzynarodowych, House of Dyplomacy, w Colegium Civitas, w kancelariach prawniczych, dla członków zarządów banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych.

Jest autorem książki: DRESS CODE. Tajemnice męskiej elegancji.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary