fbpx
Maja Popielarska warsztaty

Moje wykłady motywacyjne, spotkania:

  • Zdrowa uprawa ogrodu.
  • Zielony dywan, wcale nie trawnik.
  • Ogród pobudza zmysły.
  • Droga do skomponowania ogrodu.
  • Ogród raduje, ogród ratuje.
  • Zioła w ogrodzie i na parapecie.
  • Budowanie mini ogródków skalnych.
  • Kompozycje roślinne w pojemnikach.
  • Ogrodnictwo miejskie.
  • Patrz, uważaj, poznawaj, doceniaj.

Maja Popielarska

Wprowadzam w świat roślin i ogrodów.

Czasem nazywana jestem po prostu Mają w ogrodzie. Ogród, las, łąka – to moje żywioły, moje życie. W rozpędzonym, nowoczesnym świecie łatwo się zagalopować, stracić równowagę. A to co ją przywraca, jest przecież tak blisko. Ogród jest doskonałym amortyzatorem szybkiego życia. Dostarcza przyjemności, relaksu, zdrowia, wielkiej satysfakcji, ale odgrywa też ważną przyrodniczą rolę, zwłaszcza w mieście.

Żeby stworzyć dobry ogród, należy zdobyć wiedzę przyrodniczą i projektową. Trzeba uzbroić się w czas i cierpliwość. Warto się trochę poświęcić, bo cel jest tego wart. Chętnie zaproszę Państwa do świata ogrodów. Pomagam zrozumieć, jakimi prawami się kieruje, jak go czytać i tłumaczyć. Podpowiadam, jak stworzyć wizję ogrodu, spójną z potrzebami i zgodną z otoczeniem.

Na spotkaniach, podczas moich warsztatów i wykładów, przekonuję, że ogrodnictwo jest zajęciem niezwykle przyjemnym i pożytecznym. Można rozwijać tę pasję niezależnie od wieku czy statusu, a przygoda z ogrodem nigdy się nie kończy…

Spotkania ze mną mogą mieć różny charakter, zarówno wykładów jak i warsztatów, spotkań w parkach czy ogrodach.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy wykład lub szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Maja Popielarska

Maja Popielarska to miłośniczka roślin i ogrodów. Propaguje życie w zgodzie z naturą. Od 2003 roku jest gospodynią programu „Maja w ogrodzie”- cenionego i lubianego przez widzów. „Nowa Maja w ogrodzie” na antenie HGTV to program pełen ogrodowych porad i inspiracji. Jest też prezenterką pogody w TVN i TVN Meteo. Widzowie uwielbiają Maję Popielarską za jej wdzięk i optymizm, oraz ogromną wiedzę, którą dzieli się z widzami swoich programów i uczestnikami warsztatów. Maja Popielarska prowadzi warsztaty ogrodnicze i wykłady o roślinach, ogrodach i sztuce życia w harmonii z naturą. Maja Popielarska jest autorką wielu książek: „Pokochać Ogród”, „Balkon i taras. Zielona oaza.” „W królestwie roślin ogrodowych”, „Maja w ogrodzie wiosna- lato”, „Maja w ogrodzie, jesień- zima”, oraz książki, adresowanej do młodszej widowni „Mania, mała ogrodniczka”.

W życiu szukam dobrych stron, pięknych chwil i wspaniałych doznań i nie poddaję się łatwo. Tak jest zdrowiej i mądrzej – mówi Maja Popielarska.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary