fbpx

Moje spotkania motywacyjne:

  • „Sztuka prostego życia – filozofia małych kroczków”
  • „Wystarczy marzyć żeby marzenia się spełniały”

Moje szkolenie:

  • „Jak pisać, żeby inni czytali”

Katarzyna Montgomery

Przekonuję, że warto marzyć. Opowiadam o sztuce prostego życia.

„Dziennikarz nie pracuje, tylko kiedy śpi. Choć nie byłabym tego taka pewna” – mawiała Helena Łuczywo, moja szefowa, wicenaczelna redaktorka „Gazety Wyborczej”.

I ja mam tak od 25 lat. Mam też szczęście, bo dość szybko odkryłam dla siebie dziennikarstwo i ten zawód okazał się moją pasją. Wciąż stawia przede mną nowe wyzwania i stwarza tyle możliwości realizowania się, że nigdy się nim nie znudzę. A to bardzo dla mnie ważne – nawet chorobie, która bardzo chciała mi utrudnić jego wykonywanie, nie udało się mnie od dziennikarstwa odciągnąć.

Pracowałam w prasie, telewizji, Internecie i radiu. Napisałam książkę z Krystyną Jandą „Pani zyskuje przy bliższym poznaniu”. Bywałam redaktor naczelną. Nagrałam ponad 400 odcinków kobiecego talk-show „Mała czarna”. Od kilku miesięcy w stacji SuperPolsat w programie „Małe Wielkie Marzenia” wprowadzam wraz z ekspertami udogodnienia w mieszkaniach i domach osób z niepełnosprawnościami. Cieszę się, że mogę spełniać marzenia naszych bohaterów. Nie przestaję wierzyć w misję dziennikarstwa. Jestem ciekawa, co jeszcze mi się w tym zawodzie przydarzy. Często zaczynałam od nowa, podnosiłam się i szłam dalej, robiąc to, co kocham i w co wierzę.

Skontaktuj się z nami a dobierzemy szkolenie specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary

Jesteśmy Online

Nasi dziennikarze i eksperci proponują wirtualne szkolenia i webinary